ATEOSYS - ŘEŠENÍ PRO ONLINE MOBILNÍ PRODEJ A SKLAD

ATEOSYS - ŘEŠENÍ PRO PRODEJ A SKLAD

Jedinečná webová aplikace pro online prodej a vedení skladů, která spolupracuje s Vaším oblíbeným účetním programem Pohoda, Helios a dalšími. Při práci s mobilním zařízením pracujete stejně jako na stolním PC. Tímto ovšem nijak neutrpí jednoduchost a rychlost používání. Intuitivní ovládání Vám umožní pracovat s terminálem i bez znalosti náročnějších informačních systémů.
Systém se stále dynamicky vyvíjí a jeho aktualizace jsou snadné i přesto, že máte Vaše pracovníky v terénu. Aktualizace se provádí jen na serveru, proto není třeba klientská zařízení aktualizovat.

Systém samozřejmě pracuje s drátovými i bezdrátovými čtečkami čárových kódů, s klasickými USB a Bluetooth tiskárnami. Lze tisknout zcela shodné sestavy jako ve Vašem systému, včetně uživatelských sestav.

 

 

Naše zásady

 • 1
  Jednoduchost

  Jednoduchost ovládání je pro nás klíčová. Vždy myslíme na jednoduchost ovládání jako na základ. Přehlednost a co nejméně klikání je pro nás prioritou.

 • 2
  Spolehlivost

  Naše řešení je již prověřeno stovkami instalací, což svědčí o stabilitě systému. Naše webová aplikace je určena pro malé a střední firmy, přitom splňuje přísná kritéria středních a větších firem. 

STÁLE VYLEPŠUJEME

Reference

 • “ ATEOSYS nám výrazně zjednodušil a urychlil práci. Technici v terénu dnes mohou přímo vystavovat doklady a zákazník je má ihned v e-mailu.”
  Richard Orsava jednatel společnosti ProComputer