ATEOSYS - ŘEŠENÍ PRO ONLINE MOBILNÍ PRODEJ A SKLAD

ATEOSYS - ŘEŠENÍ PRO PRODEJ A SKLAD

Jedinečná webová aplikace pro online prodej a vedení skladů, která spolupracuje s Vaším oblíbeným účetním programem Pohoda, Helios a dalšími. Při práci s mobilním zařízením pracujete stejně jako na stolním PC. Tímto ovšem nijak neutrpí jednoduchost a rychlost používání. Intuitivní ovládání Vám umožní pracovat s terminálem i bez znalosti náročnějších informačních systémů.
Systém se stále dynamicky vyvíjí a jeho aktualizace jsou snadné i přesto, že máte Vaše pracovníky v terénu. Aktualizace se provádí jen na serveru, proto není třeba klientská zařízení aktualizovat.

Systém samozřejmě pracuje s drátovými i bezdrátovými čtečkami čárových kódů, s klasickými USB a Bluetooth tiskárnami. Lze tisknout zcela shodné sestavy jako ve Vašem systému, včetně uživatelských sestav.

 

 

Úspory 
licence účetního systému není nutno kupovat pro všechny uživatele. Místo nich můžete používat ATEOSYS. Aktualizace nových verzí se provádějí pouze na straně serveru. Na klientských zařízeních není třeba nic aktualizovat. Úspora nákladů a času.

Mobilita
kdykoliv jej můžete mít s sebou. Podpora prohlížeče je snad již v každém telefonu. Díky tomu je ATEOSYS jedinečný. Navíc připojit Bluetooth čtečku čárových kódů je otázka vteřin.

Jedinečnost řešení 
je dána webovým rozhraním, které lze ale naimplementovat do existujícího hardwaru a softwaru. Tímto lze ještě funkčnost systému značně vylepšit. 

Naše zásady

  • 1
    Jednoduchost

    Jednoduchost ovládání je pro nás klíčová. Vždy myslíme na jednoduchost ovládání jako na základ. Přehlednost a co nejméně klikání je pro nás prioritou.

  • 2
    Spolehlivost

    Naše řešení je již prověřeno stovkami instalací, což svědčí o stabilitě systému. Naše webová aplikace je určena pro malé a střední firmy, přitom splňuje přísná kritéria středních a větších firem.